Ekonomi

BinBin uluslararası genişlemesini Hırvatistan’ın Cakovec kentiyle sürdürüyor

BinBin uluslararası genişlemesini Hırvatistan’ın Cakovec kentiyle sürdürüyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, mikromobilite alanında yurt dışına açılan ilk Türk şirketi olarak faaliyetlerini sürdüren BinBin, her geçen gün yeni ülkeler ve yeni şehirleri ekleyerek hizmet ağını genişletmeye devam ediyor.

2022 yılında başladığı Hırvatistan operasyonlarında operasyon ve müşteri hizmetleri alanındaki tecrübesiyle kısa sürede fark yaratmayı başaran şirket, hizmet alanına bir yeni şehri daha ekledi. Dünya çapında 5 ülkede toplam 19 şehirde kullanıcılarına pratik ve çevreci bir ulaşım alternatifi sunan şirketin yeni rotası Kuzey Hırvatistan’ın Cakovec şehri oldu.

Açıklamada görüşlerine yer verilen BinBin CEO’su Kadir Abdik, büyüme ve gelişme stratejileri doğrultusunda doğru adımlar attıklarını belirtti.

Türkiye’de hayata geçirdikleri sürdürülebilir mikromobilite ulaşım çözümlerini geçtiğimiz yıl Hırvatistan’da sunmaya başladıklarını belirten Abdik, “Yeni model scooterlarımız ve operasyonel kalitemizle bir yıl gibi kısa bir sürede ülkenin vazgeçilmezi haline geldik. Bu kısa sürede Hırvat halkının gösterdiği yoğun ilgi bizi yeni yatırımlara adım atmaya teşvik etti. Önümüzdeki dönemde de özellikle otomotiv sektöründe edindiğimiz değerli tecrübelerden güç alarak farklı lokasyonlardaki kullanıcılarla buluşmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Dış pazar.” sözlerini kullandı.

habermentese.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu