Haber

Kevin Spacey kimdir? Burak Özçivit’in fotoğraflarını paylaştığı Kevin Spacey neden gündem oldu?

Burak Özçivit, davet üzerine Kevin Spacey ile Katar Dünya Kupası’nda bir fotoğraf paylaştı. Bir süre sonra gelen eleştiriler üzerine fotoğrafı silen Özçivit, açıklama yaptı. Peki Kevin Spacey kimdir? Kevin Spacey neden gündemde? Detaylar burada.

Burak Özçivit, Kevin Spacey ile fotoğrafını Instagram’da paylaştı. Tepkiler üzerine Özçivit fotoğrafı sildi.

Kevin Spacey ile paylaştığı fotoğrafın altına birçok takipçisi çirkin yorumlar yaptı. Bunun nedeni, Kevin Spacey’nin suçlarından dolayı Hollywood’dan dışlanmış bir aktör olmasıdır.

Kevin Spacey kimdir?

Kevin Spacey, American Beauty filmindeki rolüyle En İyi Erkek Oyuncu Oscar’ını kazandı. Ayrıca Olağan Şüpheliler, Se7en, LA Confidential, The Negotiator ve The Life of David Gale gibi ünlü filmlerde rol aldı.

Kevin Spacey Taciz İddiaları

Kevin Spacey, birden fazla cinsel istismar suçlamasıyla yargılanıyor. Özellikle 14 yaşındaki bir çocuk oyuncuyu taciz ettiği iddiaları gündem oldu. Bu nedenle dünyaca ünlü bir aktör olan Kevin Spacey, Hollywood’da dışlanır.

Kevin Spacey’e yöneltilen suçlamaları birçok kez reddetmesine rağmen defalarca suçlandı. Kevin Spacey bu suçlamalardan birine Twitter hesabından olayı hatırlamadığını söyleyerek yanıt verdi ve bu son derece uygunsuz davranış için özür diledi.

Kevin Spacey’nin bekleyen davaları var ve önümüzdeki yıl Haziran ayında tekrar mahkemeye çıkacak.

Burak Özçivit, eleştiri üzerine paylaşımını kaldırdı ve açıklama yaptı.

Burak Özçivit yaptığı paylaşımlarda şu ifadeleri kullandı: ‘Böyle hassas ve üzücü bir konuyu sonradan öğrendim. Buna çok üzüldüm ve hemen gerekeni yaptım. Bu konuya kesinlikle karşı olduğumu belirtmek isterim. Bu hassasiyet bugüne kadar böyleydi, gelecekte de böyle olacak. Saygılarımla.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu