Haber

TİP milletvekili aday listesi! Seçim sonuçlarına göre 2023 İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa TİPİ milletvekilleri kimler? TİP aday listesi!

TİP milletvekili aday listesinde kimler var? Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Seçimleri için sabah saat 08.00’de başlayan oy verme süreci, Türkiye genelinde saat 17.00’deki prestij ile tamamlandı. TİP milletvekili aday listeleri araştırılan konuların başında geliyor. Peki, 2023 TİPİ milletvekilleri kimler? İşte TİP milletvekili adaylarının tam listesi! Ahmet Şık, Barış Atay, Sera Kadıgil, Erkan Baş Meclis’e mi girdi?

TİP MİLLİ ADAY LİSTESİ!

TİP ADANA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ADANA 1 HIS YILMAZ

ADANA 2 SEDA AŞKIN

ADANA 3 AHMET FARUK ULAŞ

ADANA 4 MESUT KOYUNU

ADANA 5 UTKU ALEMDAROĞLU

ADANA 6 DİLA AKAR

ADANA 7 MERYEM MAZMAN KARTAL

ADANA 8 ONURCAN GÜRBÜZ

ADANA 9 EDA BAHAR KOCABEYLER

ADANA 10 HÜSEYİN EVGİN

ADANA 11 OĞUZCAN KILIÇ

ADANA 12 MEHMET SELİM AKMAN

ADANA 13 MUSTAFA ÇELİK

ADANA 14 SEMİH AKKIRCIK

ADANA 15 EREN ARARAT

TİP AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

AFYONKARAHİSAR 1 PINAR ŞİŞLİTUNA

AFYONKARAHİSAR 2 LALE PELİN BEYAZIT

AFYONKARAHİSAR 3 ARDA DUVARCI

AFYONKARAHİSAR 4 SEVİL ALTIN

AFYONKARAHİSAR 5 CAFER ÖZTÜRK

AFYONKARAHİSAR 6 İBRAHİM ORBAY

TİP AKSARAY MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

AKSARAY 1 DENİZ AYI

AKSARAY 2 BÜYÜK ERSİN KAHRAMAN

AKSARAY 3 RAMAZAN KORKMAZ

AKSARAY 4 SONER ASLAN

TİP AMASYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

AMASYA 1 MELİK ÖZTÜRK ARDUÇ

AMASYA 2 EREN GÖNEN

AMASYA 3 DİLAVER ÖZTÜRK

TİP ANKARA 2. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ANKARA-2 1 ÖZGÜR AYBAŞ

ANKARA-2 2 YELDA KOÇAK URFA

ANKARA-2 3 BEKTAŞ İSTEK DİNAMİK

ANKARA-2 4 ÖZDİL UÇÖZ

ANKARA-2 5 AŞK HAZIR

ANKARA-2 6 ASİYE SÜLLÜ

ANKARA-2 7 FATİH ÖZAKOĞLU

ANKARA-2 8 YETENEK ÜNSAL ERİŞ

ANKARA-2 9 BARIŞ AYDOĞAN

ANKARA-2 10 YERSU BÜYÜKDAĞ

ANKARA-2 11 MUSTAFA ERTARAKÇI

TİP ANKARA 3. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ANKARA-3 1 OZAN BİNGÖL

ANKARA-3 2 MİSKET ELİF ÇONGUR

ANKARA-3 3 TUĞBA GÜRSOY

ANKARA-3 4 ARMAĞAN GÜLŞEN KARAKADIOĞLU

ANKARA-3 5 DİLARA MAHMURE DOLGUNYÜREK

ANKARA-3 6 EGE BELİRTİLMİŞTİR

ANKARA-3 7 BEKİR TUNCAY ÇELEN

ANKARA-3 8 OZAN YURDAKAL

ANKARA-3 9 MUSTAFA KOLECU

ANKARA-3 10 EBRU BEŞE

ANKARA-3 11 ERSİN BEYTEMUR

ANKARA-3 12 ILGIN BARAN ÖCAL

TİP ANTALYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ANTALYA 1 YUNUS BAŞARAN

ANTALYA 2 BARIŞ ATAY MENGÜLLÜOĞLU

ANTALYA 3 Emir ULUTAŞ

ANTALYA 4 TUNCAY KOÇ

ANTALYA 5 EMİNE BÜYÜKNOHUTÇU

ANTALYA 6 AYŞE BİLGE KAL

ANTALYA 7 EZGİ ALTINKURT SAĞLIK

ANTALYA 8 KERİM UĞUR

ANTALYA 9 GÜLİZAR KOCADAĞ

ANTALYA 10 HASAN GİRGİNEL

ANTALYA 11 AYFER GÜNEŞHAN

ANTALYA 12 AHMET ELATAŞ

ANTALYA 13 BETÜL ÜRKÜTEN

ANTALYA 14 GAMZE PELİN DEMİRCAN

ANTALYA 15 BİLGE GÜÇ

ANTALYA 16 LEYLA ÇELEBİ

ANTALYA 17 MEHMET UTKAN ÇOBANOĞLU

TİP ARTVİN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ARTVİN 1 FEYZULLAH SERKAN ACAR

ARTVİN 2 TİMUR ŞİMŞEK

TİP BALIKESİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

BALIKESİR 1 SERHAT SUHA ÖZCAN

BALIKESİR 2 MÜGE OKUYUCU

BALIKESİR 3 AZELYA SUNGUR

BALIKESİR 4 ŞERİFE SEVİM ŞENEL

BALIKESİR 5 OKTAY ŞÜKÜR

BALIKESİR 6 BARAN BAKIR

BALIKESİR 7 GİZEM YOĞURTÇU

BALIKESİR 8 CEM ÇANTAŞ

BALIKESİR 9 FATİH NİYAZİOĞLU

TİP BAYBURT MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

BAYBURT 1 AYSEL SILI

TÜYO BİLECİK MİLLETVEKİLİ ADAYLARINA

BİLECİK 1 CENK DİK

BİLECİK 2 CEYLAN ÖZÇELİK

TİPİ BOLU MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

BOLU 1 FİGEN ÇAKIR

BOLU 2 ERAYCAN SAFA

BOLU 3 ÖMER BARIŞ SAFI

TİPİ BURSA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

BURSA-1 1 MAHMUT HAKAN KOÇAK

BURSA-1 2 HELIN İLCEK

BURSA-1 3 ERHAN İMRALI

BURSA-1 4 SELAHADDİN HABİB GÖBELEZ

BURSA-1 5 TİMUR TORGAY

BURSA-1 6 HAREKET GÜNÜ PAZAR

BURSA-1 7 SUAT ŞENOCAK

BURSA-1 8 BUSENUR ÇOBAN

BURSA-1 9 İSİM MURAT DEMİRHAN

BURSA-1 10 REFAİİ REFAİOĞLU

ÇANAKKALE 1 AYFER GÖLÜ

ÇANAKKALE 2 REYHAN ÇALIŞKAN

ÇANAKKALE 3 MUHHAMED YAVAŞ

ÇANAKKALE 4 DORUK ULAŞ ÖZDEMİR

ÇANKIRI 1 AŞK HASRET GÜLMEZ

ÇANKIRI 2 MURAT ÖZBEK

ÇORUM 1 HABİBE ALKAN

ÇORUM 2 CANSEVER EKER

ÇORUM 3 CAN NESİMİ KARABİBER

ÇORUM 4 ASMİN NİMET SİNGEZ

DENİZLİ 1 YAĞMUR YALÇIN

DENİZLİ 2 COŞKUN ÇETİN

DENİZLİ 3 PELIN ŞEN

DENİZLİ 4 SERDAL ATTI

DENİZLİ 5 SERDAR AŞCI

DENİZLİ 6 İSMAİL RUH DEMEZ

DENİZLİ 7 HATİCE KIRIS

DÜZCE 1 ALA İŞLERİ

DÜZCE 2 IRMAK SAÇKESEN

DÜZCE 3 EBRU ŞEN

EDİRNE 1 GÜRAY MUHCU

EDİRNE 2 CANER SOYDAN

EDİRNE 3 ZELAL ÖZCAN

EDİRNE 4 İLHAN BİLECİK

ERZİNCAN 1 MÜSLÜMAN ETLEÇ

ERZİNCAN 2 ÜNAL ÖZÇELİK

ESKİŞEHİR 1 GÖKAY BAŞAR

ESKİŞEHİR 2 FATMA GİRGİN

ESKİŞEHİR 3 AYHAN KAYA

ESKİŞEHİR 4 ASLIHAN TERRE

ESKİŞEHİR 5 BEDİ UYGAR UĞURLU

ESKİŞEHİR 6 YALÇIN KOMŞU

GİRESUN 1 NİHAL MEMİŞ DİZDAR

GİRESUN 2 HAYAT KESİNLİKLE

GİRESUN 3 FIRAT KURTAL

GİRESUN 4 NESLİHAN ÖZAL

GÜMÜŞHANE 1 BAHADIR YAVUZ

GÜMÜŞHANE 2 HASRET DOĞAN

HATAY 1 ŞERAFETTİN CAN ATALAY

HATAY 2 AYLİN ACIRGÖZ

HATAY 3 MEHMET ALİ GÜMÜŞ

HATAY 4 EMRAH KARACAY

HATAY 5 HASAN ASKAR

HATAY 6 NURCAN ÖRDEĞİ

HATAY 7 CANSU DALOĞLU

HATAY 8 BARIŞ DAĞI

HATAY 9 ABDULHAMİT YAYAR

HATAY 10 HÜSEYİN AKGÖL

HATAY 11 HASRET PARLAK

ISPARTA 1 ZÜBEYDE ARSAN

ISPARTA 2 CAFER YELSALI

ISPARTA 3 ALİ IŞIK DÖNMEZ

ISPARTA 4 OYLUN ERCAN

İSTANBUL-1 1 SALİHA SERA KADIGİL

İSTANBUL-1 2 ANIL DENİZCİLİK

İSTANBUL-1 3 ALİ RONAY

İSTANBUL-1 4 FATMA KARABULUT

İSTANBUL-1 5 SEDAT DUREL

İSTANBUL-1 6 TYFUN BİL

İSTANBUL-1 7 DİDEM DOĞAN AYDEDİM

İSTANBUL-1 8 ASUMAN FAZLIOĞLU

İSTANBUL-1 9 ERDİNÇ MEHMETOĞLU

İSTANBUL-1 10 ARİF ÖZDEMİR

İSTANBUL-1 11 MAHBIP DİLEKLERİ

İSTANBUL-1 12 ÇAĞLAR ÇAĞLI

İSTANBUL-1 13 FİLİZ KILIÇ

İSTANBUL-1 14 FOTİ BENLİSOY

İSTANBUL-1 15 HARUN GÖKTEPE

İSTANBUL-1 16 MİZGİN ÖZMEN

İSTANBUL-1 17 BÜLENT YÜKSEL

İSTANBUL-1 18 ALİ İZZET ETİ

İSTANBUL-1 19 FIRAT ÇOBAN

İSTANBUL-1 20 GÖKÇE USTASI

İSTANBUL-1 21 HAREKETLİ PINAR

İSTANBUL-1 22 MUHTEŞEM DURUMU

İSTANBUL-1 23 ZEYNEP DEMİREL

İSTANBUL-1 24 OKTAY RAIF ÜNİVERSAL

İSTANBUL-1 25 MEHMET KILIÇ

İSTANBUL-1 26 MEHMET ACAR

İSTANBUL-1 27 EZGİ CEREN IŞIK

İSTANBUL-1 28 ESİN AYDIN ​​​​KAYA

İSTANBUL-1 29 GÜNER YENER

İSTANBUL-1 30 NURDAN ÜNVER

İSTANBUL-1 31 HAKAN BİLGEHAN

İSTANBUL-1 32 ESMA KARA

İSTANBUL-1 33 EMİRHAN TURAN

İSTANBUL-1 34 CENK VERDİ

İSTANBUL-1 35 UTKU URAZ AYDIN

İSTANBUL-2 1 AHMET ŞIK

İSTANBUL-2 2 MİSRA ÖZ

İSTANBUL-2 3 ZEYNEP ESMERAY ÖZADIKTI

İSTANBUL-2 4 KORAY DOĞAN ŞEHİR

İSTANBUL-2 5 YILMAZ ASLANTÜRK

İSTANBUL-2 6 ŞERİF ÖZGÜR URFA

İSTANBUL-2 7 FATMAGÜL ERYILMAZ SENVARDAR

İSTANBUL-2 8 ATAKAN ÖZSOY

İSTANBUL-2 9 ENES KARAKAŞ

İSTANBUL-2 DOĞUSUNDA 10 KONUT

İSTANBUL-2 11 ŞENNUR ŞİRBUDAK

İSTANBUL-2 12 NACİYE BABALIK

İSTANBUL-2 13 BOGOS MASİS KÜRKÇÜGİL

İSTANBUL-2 14 METİN AKIN

İSTANBUL-2 15 EMRAH YALÇIN

İSTANBUL-2 16 ELİF DAMLA İLGİN

İSTANBUL-2 17 HASAN HÜSEYİN ŞENSES

İSTANBUL-2 18 BAHA AYDIN

İSTANBUL-2 19 MEHMET KÖKSAL

İSTANBUL-2 20 TUĞRUL EYLÜL CERRAHOĞLU

İSTANBUL-2 21 KAYACAN ÇENGEL

İSTANBUL-2 22 OZAN ERBAŞ

İSTANBUL-2 23 CAN YILMAZ KAYA

İSTANBUL-2 24 DERSİM ŞAN GENÇ

İSTANBUL-2 25 EREN IŞIKBAŞ

İSTANBUL-2 26 MERTCAN İLGÖZ

İSTANBUL-2 27 HASAN KARAYIGIT

İSTANBUL-3 1 ERKAN BAŞ

İSTANBUL-3 2 MERYEM GÖKTEPE TÜRKMEN

İSTANBUL-3 3 UMUR EKREM TALU

İSTANBUL-3 4 YAPRAK DİDEM KORYÜREK ARMUTLU

İSTANBUL-3 5 HASRET TEKE

İSTANBUL-3 6 FEREMEZ TUNCAY

İSTANBUL-3 7 JYAN AYBAR

İSTANBUL-3 8 AYLIN DOĞAN

İSTANBUL-3 9 BİLGEHAN TUBA TIRYAKİ

İSTANBUL-3 10 NİLAY BARKIN

İSTANBUL-3 11 NİLER ALBAYRAK

İSTANBUL-3 12 EKREM ERDİN

İSTANBUL-3 13 VEYSEL DÖNMEZ

İSTANBUL-3 14 AHMET ORAL

İSTANBUL-3 15 EBRU KIRANER

İSTANBUL-3 16 MUHAMMED ÇELİK

İSTANBUL-3 17 SAADET ÖZSOY

İSTANBUL-3 18 FERHAT ÇELİKOĞLU

İSTANBUL-3 19 ÖMER TURA

İSTANBUL-3 20 ALEV SANATLIOĞLU

İSTANBUL-3 21 SİNEM MERTCAN UĞURDOĞAN

İSTANBUL-3 22 TANYEL SÜZER

İSTANBUL-3 23 ÜMİT DENİZ

İSTANBUL-3 24 FATMA BERAZZİOĞLU

İSTANBUL-3 25 SERKAN GENÇ

İSTANBUL-3 26 GÜNGÖR KAYA

İSTANBUL-3 27 BEĞENİ ÖZEL

İSTANBUL-3 28 NİLGÜN TUTAK

İSTANBUL-3 29 ŞAHİN ÖZSOY

İSTANBUL-3 30 ÖZGE İNCE

İSTANBUL-3 31 ANIL GÜLER

İSTANBUL-3 32 YAĞMUR ÇETİN

İSTANBUL-3 33 NURHAK GÖRKEM DOĞAN

İSTANBUL-3 34 BİRİNCİ ERKORKUT

İSTANBUL-3 35 GİZEM YERİK

İSTANBUL-3 36 GÜN ÇAĞ AYDIN

İZMİR-2 1 İRFAN DEĞİRMENCİ

İZMİR-2 2 MEHMET KANİ

İZMİR-2 3 İŞLİ HALKI

İZMİR-2 4 ADALET ADAMI

İZMİR-2 5 HASRET AVCI

İZMİR-2 6 AYDIN ​​TEPE

İZMİR-2 7 AYKUT YÜKSEL

İZMİR-2 8 DENİZ ŞARTI

SENA YAZIBAĞLI SELANİK İZMİR-2 9 MEVLU’DA

İZMİR-2 10 ALİ HAYDAR ÖZTÜRK

İZMİR-2 11 HOŞ ÖZTÜRK

İZMİR-2 12 OYA OYBİR midilli

İZMİR-2 13 BEYZA YAMAN

İZMİR-2 14 MELİS AYDINLI

KARABÜK 1 GÜN FULYA UZ

KARABÜK 2 DİLEK BOYUTU

KARABÜK 3 ÖZÜM HANCI

KARAMAN 1 EZGİ GÜLŞEN

KARAMAN 2 KENAN YILMAZ

KARAMAN 3 OĞUZ YAŞARGIL

KAYSERİ 1 AHMET ÇAKIR

KAYSERİ 2 NAZİR KAPUSUZ

KAYSERİ 3 İLAYDA TOK

KAYSERİ 4 HASRET DEMİR

KAYSERİ 5 SERCAN LAÇIN

KAYSERİ 6 EREN GÜRPINAR

KAYSERİ 7 AHMET İŞBİLEN

KAYSERİ 8 BERİL KARABULUT

KAYSERİ 9 CEVHER ÖZBOLAT

KAYSERİ 10 AYSEL DUMAN

KIRKLARELİ 1 ZEYNEP BİLGİÇ

KIRKLARELİ 2 YILMAZ BİÇER

KIRKLARELİ 3 DENİZ ÖZTÜRK

KIRŞEHİR 1 SİNAN YILDIRIM

KIRŞEHİR 2 FUNDAGÜL DEMİRKOL

KONYA 1 BİLAL ORTAKALAYCI

KONYA 2 PINAR BABİR

KONYA 3 İBRAHİM ALTINpınar

KONYA 4 BİLGE KAAN ÖZDAL

KONYA 5 YUNUS KOCA

KONYA 6 MUHAMMED ENES AKUGUR

KONYA 7 AYŞE BAĞLAMIŞ

KONYA 8 DENİZ CAN AYDIN

KONYA 9 YAĞMUR PAKETİ

KONYA 10 MAHI ÖZNUR BİLEN

KONYA 11 CENAN ŞARMAN UTKU

KONYA 12 ÖMER ERYETKİN

KONYA 13 NURCAN KAYA

KONYA 14 SERKAN TUNÇ KEÇELİ

KONYA 15 AYŞE ERDOĞAN

KÜTAHYA 1 İBRAHİM BEYTULLAH SAYAR

KÜTAHYA 2 ADNAN PAK

KÜTAHYA 3 MUSTAFA ÖZMEN

KÜTAHYA 4 BURAK ŞERİF KARATEKE

KÜTAHYA 5 UTKU ÇİFCİ

MERSİN 1 HAKAN GÜNEŞ

MERSİN 2 EBRU ÇERÇİ

MERSİN 3 BÜLENT UFUK ATEŞ

MERSİN 4 GENCER BAYKÜL

MERSİN 5 ŞİLAN EKİNCİ

MERSİN 6 UĞURCAN ESİROĞLU

MERSİN 7 AYŞE SİBEL LEVENT

MERSİN 8 ALİ HAKAN ÇETİN

MERSİN 9 TENZİLİ HEROLED AK

MERSİN 10 OĞUZ ÖZCANLI

MERSİN 11 OLCAY YILMAZ ULUG

MERSİN 12 KAMURAN GÜNAY

MERSİN 13 DENİZ aslanı

MUĞLA 1 MEHMET ASLANTUĞ

MUĞLA 2 SEVİNÇ TUNCER GÜNGUT

MUĞLA 3 OSMAN GÜLGÜN

MUĞLA 4 MEHMET YAPICI

MUĞLA 5 YAĞMUR ÖZGÜR GÜVEN

MUĞLA 6 FÜSUN ÜNLÜSOY

MUĞLA 7 NEŞET KARADAĞ

NEVŞEHİR 1 HAYRETTİN BAYER

NEVŞEHİR 2 GÜLÇİN AKSU DENİZHAN

NEVŞEHİR 3 ELEMENT KUMARTAŞLIOĞLU SAÇMALIOĞLU

NİĞDE 1 ELIF ÖNDER

NİĞDE 2 KEREM TANILKAN

NİĞDE 3 EKİN DİCLE ERBİLGİN

ORDU 1 AYŞEGÜL AYDIN ​​​​ŞENGÖZ

ORDU 2 ERTUĞRUL KAHRAAMN

ORDU 3 MERT EFE

ARMY 4 DENİZ ARSLANTÜRK

ARMY 5 TANSU AYIK

ARMY 6 HAKAN DUYAN

OSMANİYE 1 SABIHA GÜNDÜZALP

OSMANİYE 2 MUSTAFA DENİZLİ

OSMANİYE 3 ONUR TOSUNÖZ

OSMANİYE 4 BURAK SARIBIYIK

RİZE 1 BİLSAY KANAT

RİZE 2 METİN KARADENİZ

RİZE 3 AYBÜKE GÜZEL

SAKARYA CANLI 1 Mutluluk

SAKARYA 2 PELIN SÖNMEZ

SAKARYA 3 UĞUR ARAÇLARI

SAKARYA 4 İNCİNUR ALA

SAKARYA 5 PELİ ŞORT

SAKARYA 6 ŞEVVAL LEYLA KOCAMAN

SAKARYA 7 YUNUS EMRE GÖÇENOĞLU

SAKARYA 8 ONUR YANAR

SAMSUN 1 ARSLAN BOLAT

SAMSUN 2 ÖZGE GÖKSU

SAMSUN 3 TUNAHAN GÖK

SAMSUN 4ONUR ÇELİK

SAMSUN 5 GÜLÇAY KAYA

SAMSUN 6 HİLMİ ÖZDEMİR

SAMSUN 7 ARAL DEMİRCAN

SAMSUN 8 KEMAL SERDAR ERBİL

SAMSUN 9 BÜSE BADE İSKEN

SİNOP 1 NURHAN ÇAYLI

SİNOP 2 ÇAĞLA KURT

SİVAS 1 KÖKSAL TEK

SİVAS 2 YAĞMUR AKIN

SİVAS 3 VELİ REÇBER

SİVAS 4 HAKAN TEKSEN

SİVAS 5 YUSUF AKGEDİK

TEKİRDAĞ 1 BİLGE SEÇKİN ÇETİNKAYA

TEKİRDAĞ 2 MEHMET AYTEKİN

TEKİRDAĞ 3 EMR SEVİLLİ

TEKİRDAĞ 4 İSMAİL ÖZTOK

TEKİRDAĞ 5 BETÜL OKUMA

TEKİRDAĞ 6 GÜLENAY SUNA

TEKİRDAĞ 7 KARDELEN EVÇİMEN

TEKİRDAĞ 8 ERKAN ÖZGÜR MUTLUCAN

TOKAT 1 ERDOĞAN KILINÇ

TOKAT 2 HARUN KILIÇOĞLU

TOKAT 3 EMİN AKBABA

TOKAT 4 DİLEK FERDA YAMANLAR

TOKAT 5 ERSİN EVRAN

TRABZON 1 SÜLEYMAN HACIBEKTAŞOĞLU

TRABZON 2 YAVUZ KAZANI

TRABZON 3 OMUUR ÖZDEMİR

TRABZON 4 EMİNE SPOR

TRABZON 5 ASİL MADENİ

TRABZON 6 KEMAL BAKIRCI

UŞAK 1 AYŞE İHTİLAL OĞUR

UŞAK 2 ÖNCÜ AKAR

UŞAK 3 AKIN METE

YALOVA 2 EMRAH KAZDAL

YALOVA 3 BURKAY HASDEMİR

ŞAKTANLI İLE YAPILAN YOZGAT 1 ASLI

YOZGAT 2 BEKİR ZAFER İLKEN

YOZGAT 3 ASLI ŞİMŞEK

YOZGAT 4 KÖKSAL KAPLAN

ZONGULDAK 1 FATMA KILIÇARSLAN

ZONGULDAK 2 ŞENER BOSTANCI

ZONGULDAK 3 DİLAN GÜLLE

ZONGULDAK 4 TÜRKAN BAYTEKİN

ZONGULDAK 5 UMUR OZAN ŞAHİN

haberkazimkarabekir.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu
escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
adalar escort
arnavutköy escort
ataşehir escort
avcılar escort
bağcılar escort
bahçelievler escort
bakırköy escort
başakşehir escort
bayrampaşa escort
beşiktaş escort
beykoz escort
beylikdüzü escort
beyoğlu escort
büyükçekmece escort
çatalca escort
çekmeköy escort
esenler escort
esenyurt escort
eyüp escort
fatih escort
gaziosmanpaşa escort
güngören escort
kadıköy escort
kağıthane escort
kartal escort
küçükçekmece escort
maltepe escort
pendik escort
sancaktepe escort
sarıyer escort
şile escort
silivri escort
şişli escort
sultanbeyli escort
sultangazi escort
tuzla escort
ümraniye escort
üsküdar escort
zeytinburnu escort
istanbul escort