Sağlık

Genç Sağlık Birliği Balıkesir Şubesi Açıldı

Genç Sıhhat Birliği Balıkesir Şubesi yoğun bir katılımla hizmete açıldı.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen sağlık birliği olan ve kısa sürede 50 bini aşkın üyeye ulaşan Genç Sağlık Birliği, kuruluşunun ardından şubeleşmeye devam ediyor. Kısa sürede ülke genelinde örgütlenen Genç Sağlık Birliği’nin Balıkesir şubesi açıldı. Açılışa katılan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Belediye Başkanı Altıeylül, Genel Başkan Osman Kaya ile görüştü. Her türlü afette özveriyle mücadele eden sağlık çalışanlarına her zaman destek olmaya devam edeceklerini belirten Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Genç Sağlık Birliği’ne tebriklerini iletti.

Erişilebilir Bir Birlik Olduğunuz İçin Teşekkür Ederiz

Genç Sağlık Birliği Balıkesir Şube Başkan Yardımcısı Çiğdem Aydınöz, daha önce hiçbir sendikaya bu kadar kolay ulaşamadığını ancak sağlık çalışanlarının yaşadığı sorunların çözümü, özlük ve mali haklarının kazanılması için Genç Sağlık Birliği ile çalışmaktan memnuniyet duyduğunu belirtti. .

Milli olduğunuz için tebrikler

Aydınöz, açıklamasında şu sözlere yer verdi: “Daha önce hiçbir sendikanın genel merkez yönetimini bu kadar ulaşılabilir görmemiştim. “Sektörümüzdeki eksikliklerin giderilmesi, maddi ve özlük haklarımızın kazanılması adına sizler gibi gençlerle birlikte sizlerle birlikte olmaktan mutluluk ve gurur duyuyorum.” (BSHA – Bilim ve Sağlık Haber Ajansı)

haber-silopi.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu